Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Özlem Selçuk Kimdir?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Özlem Selçuk 29 Ekim Antalya Kumluca doğumludur. Erol Selçuk ile evli ve Alinaz Emir Selçuk – Nurettin Efe Selçuk isimlerinde 2 çocuk sahibidir. Antalya Kumluca’da ikamet etmektedir.

Farmasi’ye 2011 yılında katılmış olup Elmas Müdür seviyesindedir (2019). Farmasi’de bulunan ekip arkadaşları ile beraber istişare ederek Özlem Selçuk ve ekip ismini sinerji oluşturması için ‘Milyonerler Takımı’ olarak koymuşlardır.

Özlem Selçuk’un Antalya Kumluca’da eğitim ve kayıt ofisi bulunmaktadır. Antalya Kumluca’da bulunan Farmasi Milyonerler Eğitim ve Kayıt Ofisi’ 2018 yılında açılmıştır.

Özlem Selçuk ekipte bulunan yada henüz ekipte bulunmayan tüm herkesi zaman zaman toplantılar düzenleyerek Farmasi Milyonerler Takımı Ofisinde ağırlamaktadır. Farmasi hakkında eğitimler ve bilgiler verilmesini sağlamaktadır.

Farmasi’ye Özlem Selçuk üye olduğunda çocuğunun biri 5 (Alinaz), diğeri 3 (Nurettin) yaşındadır. Farmasi üyesi olduğunda (2011) tüm saha çalışmalarını ve Farmasi işlerini 2 çocuğuyla birlikte bıkmadan usanmadan devam etmiştir.

Özlem Selçuk’un Farmasi’den ilk prim kazancı 20 tl dir ve Farmasi’den sonraları kazanacağı yüksek rakamların kıvılcımını; o ilk 20 tl ateşlemiştir. Bu yolda çok çalışsa da yorulmamıştır , çünkü hem sevdiği işi yapmış hemde çok çalışmanın karşılığını almıştır, almaktadır.

Özlem Selçuk ekibinde 2019 itibarı ile 5200 kişi bulunmaktadır. Türkiye’nin çeşitli illerinde olmak üzere toplam; 25 müdür bulunmaktadır ve bu rakamların yükselmesi için tüm enerjisiyle, Farmasi sevdasıyla var gücüyle çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı