Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Vergi Mükellefleri Farmasi’ye Üye Olabilir mi? Faydaları Var mıdır?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Vergi mükellefi olan kişiler de Farmasi’ye üye olabilir. Vergi mükellefi olması Farmasi’ye kayıt olamayacağı anlamına gelmez.

Vergi mükellefinin kayıt olması; her iki taraf içinde bir engel değil, tam aksine daha çok yapıcı, olumlu nedenler taşır.

Vergi mükellefi olan Farmasi üyesi; prim hak edişlerini Farmasi’ye ‘Hizmet Bedeli’ olarak fatura ederek stopaj ve kdv ödemesini kendi ödeyebilir.

Farmasi üyesi olan vergi mükellefi kişi; vergi kayıt bilgilerini kendi sayfasında bulunan bilgi destek kanalıyla Farmasi’ye bildirir ve kargo vasıtasıyla bu evrakları gönderir.

Farmasi incelemesi neticesinde herhangi bir engel olmaması durumunda kayıt işlemi vergi mükellefinin bilgileri doğrultusunda kaydedilerek sayfasına, Farmasi kayıtlarına geçer.

Farmasi kayıtlarına bilgiler işlendikten sonra kişinin fatura bilgileri de değişmiş olur ve bilgiler doğrultusunda ürünlerin faturası düzenlenir.

Farmasi vergi mükellefliği hakkında en detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için sayfamızda bulunan formu lütfen doldurun.

Size hemen ulaşalım ve dilediğiniz, ihityacınız olan tüm bilgileri aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı