Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Araba Veriyor Mu?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi daha önceleri, Farmasi üyelerine araç kullanım hakları vermişti ve bugüne kadar Mercedes, Bmw, Renault, Peugeot ve Audi olmak üzere bir çok marka da aracın kullanımını sundu. Fakat 2020 Farmasi yeni araç programı değer araç programlarından çok farklı. Farmasi’nin yeni araç programı lansmanı yapıldı.

Daha önceleri Farmasi’nin üyelerine sunduğu araç programı yenilendi. Daha Önceleri araç kullanım hakkı olan program, ruhsatı sizin olacak şekilde yenilendi, güncellendi.

Farmasi Hangi Kariyere Seviyeye Araba Veriyor?

Zümrüt Direktör ve altı olmak üzere tüm seviyeler bu haktan yararlanabilmektedirler. Program şöyle işlemektedir; Alt ekibinizden Eylül 2020’den önce %11 kariyerine ulaşmamış 4 kişiyi %21 seviyesine taşıdığınızda ve bu kişiler 5 ay boyunca müdürlüklerini koruduklarında araç sizin kullanımınıza sunuluyor. 36 ay sonunda ise araç tamamen sizin oluyor. Aracın ruhsatı size teslim ediliyor.

Farmasi tarafından ruhsatı sizin adınıza veriliyor. Kdv, Ötv ve benzeri vergiler olmak üzere hepsi Farmasi tarafından ödeniyor. Size sadece sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmek kalıyor.

Farmasi Kariyerine Göre Araba Dağılım Listesi

2020 yılını’nın son çeyreğinde Farmasi’nin mükemmel ödüllerinde biri olan araç kampanyası yenilendi ve artık kullanım hakkı değil de daha farklı bir sistemle ve çalışmayla araç sahibi olabileceksiniz. Farmasi’nin sunmuş olduğu Araç Programından sadece 100 kişi yararlanabilecektir. Araçlar 0 Km, otomatik vites ve son model olarak planlanmıştır.

Farmasi Araç Hediyesi Programı

Tüm detaylar; Farmasi ve iş ortakları tarafından düşünülmektedir, Farmasi üyelerinin en yüksek konfora ve rahatlığa ulaşması için gereken her şey Farmasi tarafından sağlanmaktadır ve sağlanacaktır. Program Ekim 2020 – Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Farmasi Araç Programından Kimler Yararlanamaz?

Farmasi’nin sunmuş olduğu araç programından; İnternet satıcıları, Web Mağazada satış yapanlar, toplu satış yapanlar, dükkan sahipleri, e- ticaret ve bunlar gibi doğrudan satış kanalı haricinde olan girişimciler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Daha detaylı Farmasi Araç – Farmasi Araba hediyesi hakkında bilgi almak ve bu kariyer yada hediyeleri kolay elde etmenin yollarını daha detaylı öğrenmek ve uygulamak için lütfen sayfamızda bulunan formu doldurunuz. Tarafınıza hemen dönüş yapalım ve tüm datayları ile Farmasi’nin mükemmel Araç – Araba hediye programını tüm detayları ile anlatalım.

4 Yorum

    1. Merhabalar. Sizde kazanmak isterseniz en kısa sürede aramıza bekleriz. Lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı