Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi’de üyelik iptali yapabilmenin 3 farklı yöntemi vardır.

1 – Üye olduktan sonra 60 gün hiç sipariş vermediğiniz taktirde üyeliğiniz iptal edilir ve askıya düşersiniz. (Dilediğiniz zaman hesabınızı askıdan alabilir ya da aldırabilirsiniz.)

Dilerseniz askıdan alma işlemini sizin yerinize gerçekleştrebiliriz. Hemen yukarıda yer alan üyelik formunu doldurun size dönüş yapalım.

2 – Daha önce sipariş oluşturulduysa son sipariş tarihinden itibaren 6 ay sonra hesabınız askıya alınır ve üyeliğiniz sonlandırılır. Sayfanıza giriş yaparken uyarı ile karşılaşırsınız. ”Üyeliğiniz Askıya Alınmıştır”.

3 – Kişi farmasi panelinde bulunan iletişim sayfasından üyeliğinin sonlandırılması talebinde bulunabilir. Yapılan incelemeler sonucunda üyeliğiniz iptal edilir ve hesabınızı tekrar askıdan alma şansını kaybedersiniz. Tekrar üye olabilmek için Farmasi iletişime mail yoluyla başvurarak askıya alınma talebinde bulunabilirsiniz.

Esasında Farmasi’den ayrılmak, istifa etmek, Farmasi üyeliğini sonlandırmak için kişinin hareketsiz durması yeterlidir. Sistem otomatik olarak kişiyi askıya düşürecektir.

‘X’ Firmalar ‘açık hesap’ ödeme sistemiyle çalıştıkları için; üyeler sistemde durduklarında kendilerine borç çıkarılacağını düşündüklerinden dolayı istifa etmek istemektedirler.

Farmasi’de bu durum geçerli değildir. Çünkü Farmasi ödeme yöntemlerinde ‘Açık Hesap’ yoktur. Kişi alışveriş yapmak istediğinde ‘X’ firma ‘Açık Hesap’ kullandırarak ürünleri göndermektedir. Zamanında ödeme yapılamadığında faiziyle tahsil etmektedir.

Farmasi ise 2 ödeme yöntemi kullanmaktadır. 1- Kapıda Ödeme 2- Kredi Kartı ile ödeme. Haliyle kişiye, Farmasi üye’sine herhangi bir borç çıkartılması söz konusu değildir ve böylece üye faiz ödemek zorunda da kalmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı