Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi At Kestanesi Kremi ( Masaj Jeli )

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi At Kestanesi Kremi aynı zamanda; Farmasi At Kestanesi Masaj Kremi, Farmasi At Kestanesi Masaj Jeli, Farmasi At Kestanesi Balzam ve Farmasi At Kestanesi X2 isimleriyle de bilinmektedir. Bu saydığımız isimlerden bazıları, aynı ürünün farklı isimleri yada kullanıcı tarafından verilen tanımlamadır.

Farmasi Yoğun At Kestanesi Masaj Kremi diğer ürünlerden bir miktar daha farklıdır. Kremin içeriğindeki keklik üzümü yağı sayesinde etki ve tesir kabiliyeti daha da yüksektir. Alternatif tıp’ta bu ürünler yüzyıllardır tercih edilmektedirler.

At Kestanesi Kremi, Farmasi ürünlerinin tanınmasında, ün yapmasında önemli rol oynayan ürünlerin başında gelmektedir. Farmasi At Kestanesi masaj kremi, Farmasi At Kestanesi Balzamı, Farmasi At Kestanesi Jeli aslında aynı ürünün farklı çeşididir. Farmasi Yoğun At Kestanesi Masaj Kremi sonradan bu ürün grubuna eklenmiştir ve içlerinde en etkili olanıdır. Farmasi At Kestanesi Masaj Kremi kullanım olarak da farklıdır. Diğerleri jel formundayken bu ürün krem formundadır.

Farmasi At Kestanesi’nin Faydaları Nelerdir?

Farmasi At Kestanesinin faydalarından bahsedecek olursak; yapı olarak At Kestanesi ‘damar büzücü’ özelliği ile bilinmektedir. Özellikle eklem ağrıları, boyun ağrıları, bel ağrıları, kas gevşetme ve günün yorgunluğunuzu bir nebze de olsa atma konusunda yardımcı olmaktadır.

Farmasi At Kestanesi Masaj Kremi’ni dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Göz ile temasından kaçınınız, teması halinde bol su ile yıkayınız. Gerekli hallerde hekiminize danışınız. İçeriğinde bulunan mentol nedeniyle gözlerinize zarar verebilir. Ensenize, şakaklarınıza, eklem bölgelerinize, ayaklarınıza masaj yaparak dilediğiniz miktarda uygulayabilirsiniz. Çok kısa sürede etkisini gösterecektir ve sizi ferahlatarak, yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacaktır.

Farmasi At Kestanesi Kullanıcı Yorumları

Farmasi At Kestanesi Masaj Kremi kullanıcı yorumları incelendiğinde büyük bir oranda memnuniyet duydukları gözlemlenmektedir. Kullananların olumlu geri dönüşleri sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. At Kestanesi Masaj Kremi adı altında çok çeşitli firmalar tarafından tüketiciye sunulmaktadır fakat Farmasi Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Kremi başarısını hiçbiri gösteremektedirler. Bunun en büyük sebebinden biri; Farmasi’nin kurucusunun Dr. C. Tuna olmasından kaynaklanmaktadır ve ürün formüllerinin kendisi tarafından oluşturulmasıdır.

Bir diğer etkili olduğu husus ise varis ve basur’da yüksek performans sergilemektedir. Basur ve Varis bilindiği üzere kılcal damar rahatsızlığıdır. Damarlarımızın genişlemesi sonucu, damarların yüzeye yaklaşması, genişlemesi sonucu Hemoroid olarak da adlandırılan Basur ve diğer bir problem olan Varis olarak karşımıza çıkar. Farmasi At Kestanesi Masaj Kremi içeriğinde bulunan At Kestanesi sayesinde kan akışını düzenleyerek, genişlemekte olan damarı sıkılaştırarak yüzeye çıkmasını, çatlamayı engelleyerek kişiye büyük rahatlık sağlar.

Farmasi At Kestanesi’nin içerisinde normal oranlarda At Kestanesi içermektedir. Farmasi At Kestanesi X2, yani çift etkili At Kestanesi Masaj Kremi daha fazla At Kestanesi oranı içermektedir. Farmasi Yoğun At Kestanesi Kremi’de adı üzerinde krem formundadır. İçeriğinde bulunan Keklik Üzümü Yağı sayesinde bir üst basamakta yer almaktadır. Etkisinin diğerlerine göre biraz daha fazla olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Farmasi At Kestanesini Hamileler Kullanabilir mi?

Farmasi At Kestanesi’ni hamilelerin de kullanmalarında bir sakınca bulunmamaktadır. Karın bölgelerine sürmemeleri gerekmektedir. Bu konuda çekinceniz olması durumunda daha teferruatlı, detaylı bilgiyi hekiminize danışarak elde edebilirsiniz. Herhangi bir rahatsızlık oluşması durumunda lütfen hekiminize danışınız.

Farmasi At Kestanesini satın alabilmek için;

  • 500 ml için 1103011 kodunu
  • 250 ml için 1103180 kodunu
  • 125 ml için 1106013 kodunu
  • 100 ml için 1103267 kodunu

Farmasi sayfanızda bulunan ‘Hızlı Satın Al’ kısmına yazarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Farmasi At Kestanesi Masaj Kremini daha uygun bir şekilde alabilmek ve diğer tüm Farmasi ürünlerinde indirimlerden yararlanmak için yukarıda yer alan formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Farmasi Sponsorunuz Biz Olalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı