Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Kara Mürver

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Kara Mürver Dünya üzerinde bilinen, insan sağlığına faydalı nadir şifalı bitkilerden biridir. Eski Mısır’da yanık ve cilt tedavisinde kullanıldığı bilinmektedir. Farmasi Kara Mürver C Vitamini içeriği yüksek, yüksek lif oranına sahip, fenolik asit, flavonol ve antosiyaniller bakımından da zengindir.

Dünya’yı etkisi altına alan korona virüse karşı tedbirler alınmaya devam ediliyor. En önemli tedbir, bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Farmasi’de bağışıklık sistemimizi güçlendirecek ürünler üretmeye devam ediyor.

Farmasi Kara Mürver; 3.4 gr x 10 adet saşe olarak üretilmiştir. 1 dakikada kullanıma hazırdır. 1 bardak suya (200ml) karıştırılarak, suda eritilerek kullanımı mümkündür. Farmasi Kara mürver ektresi 1 saşedeki miktarı 500 mg. dır.

Farmasi Nutriplus Kara Mürver Ekstresi İçeren Efervesan Saşe 9700830 kodu ile kataloglarda yerini bulmuştur. Farmasi girişimci sayfasında bulunan hızlı satın al butonuna ürün 9700830 kodu yazılarak sepete eklenebilmektedir.

Farmasi Kara Mürver’in faydalarından bahsetmek gerekirse; bağışıklık sistemimizi güçlendirecek antioksidan ve vitaminlerle doludur. Soğuk algınlığı ve grip semptomlarını hafif atlatmamızı sağlamaktadır. Kabızlık, yüksek ateş, baş ağrısı, küçük cilt sorunları, stresin azaltılması, böbrek sorunları tedavisi…vb daha bir çok konuda sağlığımıza iyi geldiği bilinmektedir.

Farmasi Kara Mürver Faydaları Nelerdir?

  • Stresi Azaltır.
  • Soğuk Algınlığı ve Grip semptomlarını önlemekte ve hafifletmekte uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.
  • Kabızlığın giderilmesinde.
  • Eklem ve kas ağrılarının giderilmesinde.
  • Yüksek ateş tedavisinde.
  • Epilepsi tedavisinde.
  • Böbrek sorunlarının tedavisinde.
  • Kolesterol, pylori gibi zararlı bakterilerin büyümesini engellediği tespit edilmiştir.
  • Sinüzit ve Bronşit semptomlarının iyileştirilmesinde Farmasi Kara Mürver’in faydalı olduğu bilinmektedir.
  • En önemli özelliklerinden biride ‘Bağışıklık Güçlendirici” özelliğidir

Farmasi Kara Mürver Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Farmasi Kara Mürver’i 11 yaş ve üzeri kullanımı uygundur. Hamileler ve emzirenler Farmasi Kara Mürever’i doktorlarına danışarak kullanmaları tavsiye edilir. Kronik hastalığı ve ilaç kullananlar doktorlarına danıştıktan sonra kullanmaları daha uygun olacaktır.

Farmasi Kara Mürver hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan formu doldurunuz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı