Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Aktiflik Şartı Nedir?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi aktiflik şartı; Farmasi üyesinin prim alabilmesi için her ay girmesi gereken sipariş miktarının adıdır. Farmasi’den hak edilen primin hesaba yatması ve sistemin kişinin çalıştığı, aktif durumda olduğunu belirten işlemdir.

Farmasi üyesi her ay aktif olacak diye bir şart yoktur. Fakat prim hakedişi varsa ve bu prim hakedişinin hesabına yatmasını istiyorsa 140 tl puanlık ürün sipariş etmesi gerekmektedir.

Aktiflik şartı sadece ve sadece 140 tl puandır. 140 tl puan girmiş olan kişi ayın 20 sinde primini alır. Başka şirketlerde aktiflik şartları daha da ağırdır şartlar içermektedir.

Farmasi Aktiflik Şartı makul ve mantıklıdır. Her evde kullanılan miktardadır. Bu rakam zaten her evin ihtiyacı olan tutardır. Bir başka bakış açısıyla Farmasi kişiden evinin yada kişisel ihtiyaçlarını Farmasi’den almasını istemektedir. Bu da en doğal hakkıdır.

Farmasi aktiflik şartı ile alakalı yada Farmasi ile alakalı tüm merak ettiklerinizi sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak öğrenebilirsiniz.

2 Yorum

    1. Merhabalar Sinem hanım. Farmasi’den prim alabilmeniz için 140 tl puan sipariş girmeniz ve kariyerinize (%11-%15-%18 ve %21) göre katalog alımı yapmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı