Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Avon Oriflame Karşılaştırması

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Bu yazımızda Farmasi Kozmetik ile Avon Kozmetik karşılaştırmasını yapıyor olacağız. Farmasi, Oriflame ve Avon’un; ürünlerini, üretim yerlerini, prim sistemini, aktiflik şartlarını ve hediyelerini ele alacağız.

Farmasi bilindiği üzere yerli bir network firmasıdır, yani doğrudan satış firmasıdır. Farmasi Türkiye’de üretilmektedir ve fabrikası İstanbul Çekmeköy, Ömerli’de bulunmaktadır. Görmek isteyen herkese kapıları açıktır. Ziyaret edilebilmekte ve tüm detayları ile Farmasi Fabrika üretim hatları bile görülebilmektedir.

Farmasi Avon Oriflame Prim Karşılaştırması

Farmasi; Diğer firmaların, Network şirketlerinin aksine; ürünün değerini puana çevirirken ”Puan Değeri”ni düşürmez. Örnek vermek gerekirse; Sizin 150 tl lik olan alışverişiniz Farmasi’de 150 puan olarak baz alınır. Fakat başka firmalarda bu durum böyle olmamaktadır. Sizin 470 tl lik siparişiniz 110 puan olarak sayılmaktadır. Tüm değerlendirmeleriniz de bu puanlar üzerinden yapılmaktadır. Haliyle puanınız düşük olacaktır. %100 performansınız %24 olarak işlem görecektir.

Farmasi’de alışverişleriniz ”TL” olarak anılmakta ve aynı değerde ”Puan”olarak sayfanıza yansımaktadır. Farmasi’de prim en üst seviyesi %21’dir. Kişisel olarak yada ekip olarak farketmeksizin; Tl olarak ne ciro yaptıysanız ekibinizle, o cironun %’sini alırsınız. Yaptığınız ciro puana dönüşürken eksilmez, haliyle puan karmaşası yaşanmaz. Farmasi’den kazanmış olduğunuz prim tutarını naki olarak alabilirisiniz. Bu prim tutarına karşılık ürün yada benzeri hediyeler sunulmaz. Nakit olarak her ayın 20’sinde banka hesabınızdan alabilirsiniz yada bankanıza yatırmadan Farmasi sayfanızda bekleterek, biriktirerek Farmasi alışverişlerinde kullanabilirsiniz.

Farmasi Avon Oriflame Hediye Karşılaştırması

Hemen hemen tüm firmalar birbirlerine yakın hediyeler sunmaktadır. Burada dikkat edilecek olan bir kaç hususu sizlerle paylaşıyor olacağım. Farmasi’de hediye; bulunduğunuz ay içerisinde teslim edilir. Sonraki aya hediye bırakılmaz. Farmasi’den kazanmış olduğunuz hediyeler için extra ücret ödemezsiniz. Zaman zaman ücret ödenen hediyelerde sunulmaktadır fakat sunulan ürün çok yüksek ücretli olmaktadır ve mikro ücretler talep edilmektedir. Kariyer yükseldikçe Farmasi nakit bonusları, araç kullanım imkanı ve yurtiçi – yurtdışı tatil hediyeleri’de verilmektedir.

Farmasi Avon Oriflame Ürün Karşılaştırması

Farmasi kataloğunda ürün yelpazesi anlamında; 7 günlük çocuktan 77 yaşındaki bir yetişkine hitap edecek ürün çeşitliliğine sahiptir. Kişisel Bakım Ürünleri, Kozmetik, Temizlik Ürünleri, Takviye Edici Gıda olmak üzere ana ürün gamına sahiptir. Zaman zaman yardımcı ürünler yada aksesuar ürünleri de katalogda sunulmaktadır.

Farmasi ile diğer firmaların karşılaştırmasını birlikte yapmamız için lütfen sayfamızda bulunan form aracılığı ile tarafımıza ulaşınız. Sizi hemen arayarak yada mesaj atarak detaylı bilgilendirelim.

Başa dön tuşu
Kapalı