Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Baoli Parfüm ve Baoli Traş Sonrası Losyon

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Eki kataloğunda itibaren kullanıcı ile buluşan Farmasi Baoli Parfüm; Modern, benzersiz, ve Sofistike erkeğin kokusu sloganıyla yola çıktı. Erkek kokusudur diğer tüm Farmasi Parfümleri gibi EDP’dir.

Farmasi Baoli Parfüm’ün üst notalarında; Lavanta, Adaçayı, Turunç bulunmaktadır. Kalp notasında; Zambak. Alt Notalarında ise Meşe Yosunu, Vetiver ve Amber kokuları bulunmaktadır. Farmasi Baoli Parfüm Aromatik ve Adunsu kokuya hakimdir.

Modern, Benzersiz ve Sofistike. Canlandırıcı turunçgilin tazeliği ve marin notaların ferahlığını bir arada sunan bu maskülen koku, alt notalardaki meşe yosunu, vetiver ve amberin eşsiz uyumu ile unutulmaz bir yolculuğa davet ediyor.

Farmasi Baoli Erkek Parfüm 90 ml olarak satışa sunulmuştur. 1107522 kodunu kullanarak Farmasi sepetinize ekleyebilirsiniz. Farmasi Baoli Traş Sonrası Losyonu (After Shave Balm) 100 ml olarak sunulmuştur. Farmasi sayfanızda bulunan hızlı satın al butonuna 1111072 kodunu yazarak ekleyebilirsiniz.

Farmasi Baoli Parfüm ve Traş Sonrası Losyon hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan iletişim formlarından birini doldurunuz. Tarafınıza hemen dönüş yapalım ve tüm bilgileri aktaralım.

Başa dön tuşu
Kapalı