Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Bitki Çayları

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi’de artık bitki çayları da var, hemde 3 çeşit. Delicious Rooibos, Smart Form, Royal Mate isimlerinde olmak üzere satışa açılmıştır.

2019 Kasım’dan itibaren Nutriplus Delicious Rooibos 80 gr 9700491 koduyla 24.90 tl ye satışa sunulmuştur. Nutriplus Smart Form 80 gr 9700492 koduyla 24.90 tl ye satışa sunulmuştur. Nutriplus Royal Mate 80 gr 9700493 koduyla 24.90 tl ye satışa sunulmuştur.

Farmasi girişimcilerinin yoğun talepleri doğrultusunda kataloglarda satışa sunulmuştur. Farmasi diğer ürünlerde olduğu gibi Nutriplus Delicious Rooibos, Nutriplus Smart Form ve Nutriplus Royal Mate ürünlerinde de; insan sağlığına ve çevreye zararsız ürünler sunmaktadır.

Nutriplus Smart Form 9700492 kodlu ürün içeriği; Yeşil çay, funda otu, biberiye, tarçın, rezene, limon kabuğu, kiraz sapı ve limon aroması içermektedir.

Nutriplus Delicious Rooibos, 9700491 kodlu bu üründe; Güney Afrika bölgesine özgü kafein içermeyen bu harmanda A, B1, B2, B5, B6, B12, C, D, E vitaminleri; potasyum, kalsiyum, magnezyum, demir, çinko ve sodyum bakımından oldukça zengin olan Roybos, fermentasyon işlemi görür. Yeşil olan yapraklar kızıl-kahverengine dönerek yumuşak, hafif toprağımsı ve vanilya notaları olan karakteristik tadını kazanır.

Nutriplus Royal Mate 9700493 kodlu üründe Güney Amerika’nın geleneksel içeceklerinden olan Mate; A, B1, C, gibi çeşitli vitaminler ve aminoasitler bakımından zengin olması nedeniyle gün boyu enerjik ve dinamik kalmanıza yardımcı olur.

Farmasi Bitki Çayları Nasıl Demlenir?

Farmasi Bitki Çayları Nasıl Demlenir?

Dilerseniz çaydanlığınızın demlik kısmında kaynar su eşliğinde; ”French Press” ismiyle anılan ve bilinen demleme aparatında 5-8 dakika bekleterek ya da çay süzgeci içerisinde 5-8 dakika bekleterek servis edebilirsiniz. Afiyet olsun.

Farmasi bitki çayları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve en net güncek bilgileri almak için sayfamızda bulunan formu doldurunuz. Arkadaşlarımız tarafından hemen aranacak ve tüm bilgiler tarafınıza aktarılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı