Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Bölge Müdürü

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Bölge Müdürü; Farmasi üyeleri, girişimcileri, danışmanları, sponsorları ile şirket arasında iletişimi sağlayan, kariyer yükseltmek için yönlendiren, şirket toplantılarını gerçekleştiren, Farmasi’nin kurallarını uygulayan ve uygulanmasını sağlayan kişilerdi. Aynı zamanda bölge müdürü şirket personeliydi.

2020 Haziran ayından itibaren bölge müdürü bulunmamaktadır. Farmasi tüm liderlerini büyük bir titizlikle, üst kariyerdeki liderleriyle birlikte uzaktan yönetmekte ve iletişim kurmaktadır.

Farmasi’de eskiden görev yapan bölge müdürleri tüm sorumlu oldukları bölgelere hakim ve o bölgelerde bulunan liderlerle iletişim halindeydi. Kariyer planlamasının yapılmasını, Farmasi üyesi, girişimcisi, sponsoru yada Farmasi danışmanı sayısını arttırmayı organize etmekle sorumluydu.

Bir başka deyişle Farmasi’nin bölgedeki, sahadaki yetkilisiydi. Zaman zaman bölge müdürü yer değişiklikleri veye bölge müdürü değişiklikleri yapılmaktadır. Bu değişikliği bizzat yönetim kurulu yapmaktadır.

Türkiye’de bulunan her il’den sorumlu bir Farmasi Bölge Müdürü vardı ve sorumlu bulunduğu yerlerde aylık toplantılar, eğitimler düzenlemekteydi.

Bölge müdürleri eski listesi Farmasi üyelerinin ekranlarında mevcuttur. Tüm Farmasi üyeleri kişisel sayfalarında bulunan duyurular kısmından ulaşabilirler.

Farmasi Bölge Müdürü nasıl olunur diye soracak olursanız; Bu kariyer için gerekli olan kriterleri Farmasi ‘İK’ birimi belirlemektedir. Farmasi Bölge Müdürü maaş bilgisi bizim tarafımızdan bilinmemektedir, bilinmesine gerek de yoktur. Farmasi’ye bizzat ulaşarak detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Farmasi Bölge Müdürü Listesi

İSTANBUL AVRUPA 1.BÖLGE: Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Eyüp, Beyoğlu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Esenler, Kağıthane, Başakşehir, Arnavutköy Bölge Müdürü.

İSTANBUL AVRUPA 2.BÖLGE: Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Fatih, Güngören, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Avcılar, Beylikdüzü Bölge Müdürü.

İSTANBUL ANADOLU 1.BÖLGE: Üsküdar, Ümraniye, Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy, Ataşehir, Şile, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Beykoz, Adalar Bölge Müdürü.

Sakarya, Düzce, Bolu, Bartın, Zonguldak, Karabük, Kocaeli Bölge Müdürü.

Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, (İstanbul Silivri, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt) Bölge Müdürü.

Farmasi Sponsorunuz Biz Olalım!

Gebze, Darıca, Dilovası, Çayırova, Pendik, Tuzla, Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane Bölge Müdürü.

Afyon, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Uşak Bölge Müdürü.

Erzurum, Erzincan, Artvin, Kars, Bayburt, Ardahan, Van, Bitlis, Şırnak, Siirt, Muş, Ağrı, Bingöl, Iğdır, Hakkari, Tunceli Bölge Müdürü.

Antalya, Burdur, Isparta Bölge Müdürü.

Denizli, Muğla, Aydın Bölge Müdürü.

İzmir, Manisa, Balıkesir Bölge Müdürü.

İzmir Bölge Müdürü.  

Konya, Aksaray, Karaman, Kayseri, Sivas, Yozgat, Kırşehir, Nevşehir, Niğde Bölge Müdürü.

Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Çorum Gönen Bölge Müdürü.

Adana (Karaisalı, İmamoğlu, Sarıçam, Saimbeyli, Çukurova, Pozantı), Mersin, Antakya Bölge Müdürü.

Adana (Aladağ, Ceyhan, Feke, Karataş, Kozan, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir), Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis Bölge Müdürü.

Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Mardin, Şanlıurfa Bölge Müdürü.

Farmasi bölge müdürü hakkında detaylı bilgi ve güncel bilgi için lüften sayfamızda bulunan formu doldurarak bize ulaşın. Hemen sizi arayalım ve bilgilendirelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı