Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Bölge Müdürü

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Bölge Müdürü; Farmasi üyeleri, girişimcileri, danışmanları, sponsorları ile şirket arasında iletişimi sağlayan, kariyer yükseltmek için yönlendiren, şirket toplantılarını gerçekleştiren, Farmasi’nin kurallarını uygulayan ve uygulanmasını sağlayan kişilerdir. Aynı zamanda bölge müdürü şirket personelidir.

Farmasi’de görev yapan bölge müdürleri tüm sorumlu oldukları bölgelere hakim ve o bölgelerde bulunan liderlerle iletişim halindedir. Kariyer planlamasının yapılmasını, Farmasi üyesi, girişimcisi, sponsoru yada Farmasi danışmanı sayısını arttırmayı organize etmekle sorulumludur.

Bir başka deyişle Farmasi’nin bölgedeki, sahadaki yetkilisidir. Zaman zaman bölge müdürü yer değişiklikleri veye bölge müdürü değişiklikleri yapılmaktadır. Bu değişikliği bizzat yönetim kurulu yapmaktadır.

Türkiye’de bulunan her il’den sorumlu bir Farmasi Bölge Müdürü vardır ve sorumlu bulunduğu yerlerde aylık toplantılar, eğitimler düzenlemektedir.

Bölge müdürleri listesi Farmasi üyelerinin ekranlarında mevcuttur. Tüm Farmasi üyeleri kişisel sayfalarında bulunan duyurular kısmından ulaşabilirler.

Farmasi Bölge Müdürü nasıl olunur diye soracak olursanız; Bu kariyer için gerekli olan kriterleri Farmasi İK birimi belirlemektedir. Farmasi Bölge Müdürü maaş bilgisi bizim tarafımızdan bilinmemektedir, bilinmesine gerek de yoktur. Farmasi’ye bizzat ulaşarak detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Farmasi Bölge Müdürü Listesi

İSTANBUL AVRUPA 1.BÖLGE: Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Eyüp, Beyoğlu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Esenler, Kağıthane, Başakşehir, Arnavutköy müdürü Ömür Hanım.

İSTANBUL AVRUPA 2.BÖLGE: Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Fatih, Güngören, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Avcılar, Beylikdüzü bölge müdürü Hülya Hanım.

İSTANBUL ANADOLU 1.BÖLGE: Üsküdar, Ümraniye, Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy, Ataşehir, Şile, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Beykoz, Adalar bölge müdürü Ebru Hanım.

Sakarya, Düzce, Bolu, Bartın, Zonguldak, Karabük, Kocaeli bölge müdürü Figen Hanım.

Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, (İstanbul Silivri, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt) bölge müdürü İlkay Hanım.

Gebze, Darıca, Dilovası, Çayırova, Pendik, Tuzla, Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane bölge müdürü İpek Hanım.

Farmasi Sponsorunuz Biz Olalım!

Afyon, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Uşak bölge müdürü Elif Hanım.

Erzurum, Erzincan, Artvin, Kars, Bayburt, Ardahan, Van, Bitlis, Şırnak, Siirt, Muş, Ağrı, Bingöl, Iğdır, Hakkari, Tunceli bölge müdürü Merve Hanım.

Antalya, Burdur, Isparta bölge müdürü Nalan Hanım.

Denizli, Muğla, Aydın bölge müdürü Remziye Hanım.

İzmir, Manisa, Balıkesir bölge müdürü Ayşen Hanım.

İzmir bölge müdürü Fethiye Hanım.  

Konya, Aksaray, Karaman, Kayseri, Sivas, Yozgat, Kırşehir, Nevşehir, Niğde bölge müdürü Nihal Hanım.

Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Çorum Gönen Bukle Hanım.

Adana (Karaisalı, İmamoğlu, Sarıçam, Saimbeyli, Çukurova, Pozantı), Mersin, Antakya bölge müdürü Nesime Hanım.

Adana (Aladağ, Ceyhan, Feke, Karataş, Kozan, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir), Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis bölge müdürü Derya Hanım.

Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Mardin, Şanlıurfa bölge müdürü Sevim Hanım.

Farmasi bölge müdürü hakkında detaylı bilgi ve güncel bilgi için lüften sayfamızda bulunan formu doldurarak bize ulaşın. Arkadaşlarımız en kısa sürede sizi arayarak bilgilendireceklerdir.

Başa dön tuşu
Kapalı