fbpx
Farmasi

Farmasi Dudak Peelingi

Ücretsiz Üyelik ve Danışma Formu

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

  Farmasi Dudak Peeling’i; formülünde yer alan şeker tanecikleri sayesinde dudaklarınızı ölü derilerden nazikçe arındırmaktadır. Shea ve Jojoba Yağı  ile dudaklarınıza nem kazandırır, yumuşacık olmasını sağlayarak, karşı konulamaz aromasıyla dudak bakımınıza keyif katmaktadır.

  Farmasi Dudak Peeling’i Zarar Verirmi?

  Dudaklarınıza haftada 2 kez uygulamanız önerilir. Uygulama seansını koruduğunuz sürece dudaklarınıza zarar vermez. Daha bakımlı ve pürüzsüz görünüm kazandırır. Pürüzsüz ve çatlamayan dudaklar sağlamak için; dudaklarınızda bulunan ölü derinin nazikçe bulunduğu yerden alınması için mükemmel uygunlukta bir üründür. 1. adım Farmasi Dudak Peeling’i, 2. adım ise Farmasi Dudak Balm olarak uygulanmaktadır. İlk adımda cansız deri alınarak 2. adımda cansız derinin altı beslenmektedir.

  Farmasi kataloglarında 15 gr olarak satışa sunulmuştur. 1106003 kodu Farmasi sayfanızda bulunan ‘Hızlı Satın Al’ butonuna yazılarak sepetlere eklenmektedir.

  Farmasi Dudak Peeling’i hakkında en güncel stok ve datylı ürün bilgisine ulaşmak için lütfen sayfadaki formu doldurunuz. En kısa sürede size dönüş sağlayarak yardımcı olalım.

  Başa dön tuşu