Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Makyaj Standı

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Makyaj Standı; Kuaförlere, makyözlere, stand yada saha çalışması yapanlar için ideal boyutlarda olup tüm detayları ile kullanıcıya hitap eden, aynı zamanda satış ve üye anlamında destek veren çok kaliteli bir üründür.

Farmasi Makyaj Standının kullanım alanı çoktur. İş yerinizde kullandığınızı düşünürsek; Müşterileriniz katalogda bulunan makyaj ürünlerinin hemen hemen tümünü bu stand’da gerçek boyutlarıyla inceleme şansı bulabilirler.

Stand üzerinde bulunan ürünleri gören, inceleyen kişiler, kendilerine en uygun olanı seçerek satın alabilirler. Sizde bu sattığınız ve stand’dan eksilen ürünü Farmasi’den satın alarak stand’da eksilen yerine koyabilirsiniz.

Bir diğer seçenek; Siz Farmasi Makyaj Standında bulunan ürünleri müşterilerinize yada potansiyel ‘Farmasi Üye Aday’larının denemelerini sağlayarak diledikleri ürünleri Farmasi’den sipariş etmelerini sağlayabilirsiniz.

Böylece doğru ürünü doğru kişiye vererek mükemmel sonucu elde edersiniz ve mükemmel ürün memnuniyeti yaşamış kişilere ulaşırsınız.

Farmasi Makyaj Standı 2 çeşit olarak sunulmaktadır. 1. Show Stand 2. Bavul Stand’dır. Farmasi Makyaj Show Standının boyu ayaklarıyla birlikte yaklaşık olarak 1.70 cm dir. Farmasi Bavul Standı ise adındada yazdığı gibi bavul şeklinde size gelmekte ve kapanıp açılabilmektedir.

Farmasi Show Makyaj Stand’ı sipariş edebilmek için 1307039 kodu kullanılmaktadır. Farmasi Makyaj Bavul Standı sipariş edebilmek için 1307112 kodu kullanılmaktadır.

Farmasi Show Stand 2020 yılı fiyatı 6500 tl dir. Farmasi Açılıp Kapanabilen Bavul Stand fiyat 7000 tl dir. Ürünlerin her ikisi de prim değerlidir. Kişi sadece bu ürünlerden birini alarak %11 seviyesine gelmektedir. %11’i prim olarak kişiye geri dönecektir. (Güncel fiyat için lütfen bize yazın.)

Ürünün hazırlanması için ön sipariş oluşturmak gerekmektedir. Bunun için ‘Bilgi Destek’ kanalından Farmasi’ye durumu bildirmek ve Farmasi ile iletişime geçerek hazırlanmasını talep ediyorsunuz.

Farmasi Makyaj Standı hakkında tüm merek ettiklerinizi, güncel fiyat ve ürün bilgisi almak için sayfamızda bulunan iletişim yollarıyla tarafımıza ulaşın. Size hemen dönüş sağlayalım ve tüm detayları aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı