Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Ramazan Paketi

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Hoşgeldin Ramazan Bereketi Paketi sadece 39.99 tl ye Farmasi katalog fiyatıyla satışa sunulmuştur. Toplam dört ürün içermektedir. Bu ürünler ise şunlardır; Sea Therapy Duş Jeli 375 ml. 1103113, Sea Therapy 75 ml. el kremi 1109056, Sea Therapy 300 ml. El Sabunu ve Eurofresh Aloe Veralı Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu 112 gr.

Farmasi Ramazan Paketi

Farmasi Mayıs 2020 tarihinde kataloglarda yer alan Ramazan Paketini alabilmek için Farmasi kişisel sayfaya giriş yapılarak, hızlı satın al kısmına; Pk95299 kodu yazılarak Farmasi’ye üye olanlar tarafından sepetlere eklenebilmektedir. Farmasi’ye üye/kayıt olanlar Farmasi Ramazan Paketini 28.56 tl’ye alabilmektedirler ve prim değerlidir. Prim değerli demek; Hediye ve prim puanına dahil anlamını taşımaktadır.

Farmasi Ramazan Paketi’ni almayı tercih etmeyerek bu ürünleri tek tek sepete ekleyerek almak istediğinizde daha fazla ücret ödeyebilirsiniz. Paket tercih edilerek ürünlere daha uygun fiyata ulaşılmış olacaktır.

Farmasi ürünleri ile Ramazan Paketi hazırlamak isterseniz dilediğiniz ürünleri seçerek kendi bütçenize uygun ve dilediğiniz miktarda / tutarda paket hazırlayabilirsiniz. Ramazan ayında gıda paketleri hazırlandığı gibi Farmasi ürünleri ile de istediğiniz içerikte paket hazırlanabilir. Bir başka fikir de ise; Hazırlamış olduğunuz Ramazan kolilerinin içerisine Farmasi ürünleri ekleyebilirsiniz.

Farmasi zaman zaman ‘Paket’ ürünler düzenlemekte ve kataloğa yerleştirmektedir. Farmasi Dünya trendlerini takip etmekte ve hemen aksiyon almaktadır. Kararlarını çok çabuk almakta, bu kararları en kısa sürede hayata geçirmektedir. Lütfen Farmasi’nin en güncel ve detaylı haberlerine ulaşmak ve Farmasi’nin kazançlı dünyasında yer almak için bize yazın. En kısa sürede size dönüş yapalım ve tüm gerekenleri aktaralım.

Farmasi Ramazan Paketi ürünleri yada kodu değiştiğinde de sayfamızda da güncellenecektir. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı