Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Shild Man Serisi

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi, Dünya trendlerini yakından takip eden ve bu trend’e hemen ayak uydurabilen, aynı zamanda hemen harekete geçerek bu trend ürünleri titizlikle Ar-Ge labaratuarlarında geliştirip üreterek Farmasi kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır.

Farmasi Shield Man Erkek Bakım Serisi, Farmasi Laboratuarları’nda uzun ve hummalı çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir. Serinin gücü Protein’nin de yapıtaşı olan Aminoasit ile geliştirilen komplexten geliyor. Formülde bulunan aktif komplex saç ve cilt için oldukça faydalı olan onlarca Aminositin karışımından oluşuyor.

Seride; Traş Sonrası Losyonu, Şampuan, Wax, Sakal Bıyık Yağı, Traş Köpüğü, Göz Altı Kremi ve Yüz/Vücut Sabunu olmak üzere seride toplam 7 çeşit ürün bulunmaktadır. Farmasi Shield Man Serisi’nde Farmasi’nin en güncel ürünlerinden biridir diyebiliriz.

Farmasi’nin erkeklere özel üretmiş olduğu Farmasi Shield Man Serisi ürünlerinden biri olan ‘Farmasi Saç Şekillendirici Wax’ Haziran 2020 tarihinden itibaren Farmasi kataloglarında yerini almıştır. Mat ve Doğal saç stilleri yapmanızı kolaylaştırır, hızlıca kuruyan kremsi bri formüle sahiptir ve aynı zamanda saçınızda kalıntı bırakmaz. 100 ml’dir, 1119084 kodunu yazarak Farmasi sayfanızda bulunan sepetinize ekleyebilirsiniz.

Farmasi Saç Şekillendirici Wax

Farmasi Shield Man Şampuan Amino Asit İçermektedir ve 225 ml olarak katalogdaki yerini almıştır. 1119082 kodunu yazarak Farmasi sayfanızdan sepetinize ekleyebilirsiniz. Kremsi köpük ve harika bir kokuya sahiptir, saçınızı nazikçe temizler, saçınıza yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

Farmasi Shield Man Yüz ve Vücut Sabunu, adı üstünde yüz ve vücut için uygundur. Cildi kurutmadan etkin temizlik sağlar, zengin köpük ve harika kokuya sahiptir.

Farmasi Shield Man Yüz ve Gözaltı Kremi, hem göz hemde yüz bölgesi için kullanıma uygundur. Cildinizin daha enerjik görünmesini sağlar. Yorgun gözleri uyandırmaya yardımcı olur.

Farmasi Shield Man Sakal ve Bıyık Bakım Yağı içeriğindeki Badem Yağı sakalınızı besler, aynı zamanda ciltteki kuruluk ve tahrişi önlemeye yardımcı olur.

Farmasi Erkek Göz Kremi- Sakal Bıyık Yağı

Farmasi Shield Man Serisi hakkında tüm merak ettiklerinizi sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı