Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Sprey Yasemin Kolonyası

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi kolonya ürün çeşitlerine 2020 Mart ayında çok yeni bir ürün daha eklendi. ‘Farmasi Sprey Yasemin Kolonyası‘. Vücut spreyi gibi de kullanılabilen, parfüm gibi hoş kokusu olan ve kalıcı olan bu kolonya herkesin faydalanabilmesi için her faturada 2 adet alınabilmektedir.

Farmasi Mart 2020 kataloğunda yer almamaktadır. Korona salgını olduğunda acil üretilen ve çok tercih edilen bir ürün haline kısa sürede gelmiştir. Satış fiyatı 12.99 tl olan Farmasi Sprey Yasemin Kolonyası Farmasi’ye üye olanlara %30 kar sağlamaktadır. 115 ml olan bu ürünü sepetinize 1107224 kodunu kullanarak ekleyebilirsiniz.

Malumunuz mikroplardan arındırma, hızlı dezenfekte etme özelliği ile kolonyalar çok fazla tercih edilmekte ve yerli üretim yapan Farmasi çok hızlı aksiyonlar alarak seri bir şekilde bu ürünleri eklemektedir.

Farmasi Sprey Yasemin Kolonya‘sı 80 derece üretilmektedir. Yasemin kokusu ile kullanıcı memnuniyeti yüksek kolonyalardandır. Sizleride Farmasi’in ürünlerini kullanmaya ve yerli, Türk firması olan Farmasi çatısı altında bulunmaya davet ediyoruz.

Detaylı ve güncel Farmasi sorularınızın cevabı için lütfen sayfamızda bulunan iletişim araçlarından bize ulaşın. Size hemen dönüş yapalıö ve dilediğiniz bilgileri aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı