Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Tüy Dökücü Krem ve Genital Temizleyici

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Tüy Dökücü Krem ve Genital Temizleyici Mayıs 2020 kataloğunda yenilenerek satışa sunulmuştur. Bir diğer adıyla ”Intimate Care” serisidir. Dr.C.Tuna serisinin en yeni ürünlerinden biridir. Deneyen kadınların %97,5’i Temizleme performansından memnun kaldıklarını belirtmişlerdir.

Dünyaca kabul görmüş bağımsız ve akredite labaratuvarlar tarafından test edilip onaylanmıştır.

Farmasi Tüy Dökücü Krem ve Genital temizleme ailesindeki ürünler, Farmasi Tüy Dökücü, Farmasi Dr. C. Tuna İntim Yıkama Jeli, Farmasi Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili bulunmaktadır. Farmasi genital temizleme ürünleri paraben, silikon, boya ve alkol içermemektedir.

Farmasi Dr. C. Tuna İntim Serisi; Manuka ve söğüt kabuğu özlü prebiyotik içeriği ve hafif kokusu ile dış genital bölgede uzun süreli temizlik ve ferahlık sağlarken, taze hissetmenize yardımcı olur.

Prebiyotik nedir? Prebiyotikler sindirim sistemimizde olduğu gibi cilt yapısının düzenlenmesinde de destek olur ve cildin korunmasını sağlarlar. Prebiyotikler probiyotiklerin besin kaynağıdır.

Manuka Yağı; Farmasi Genital temizleme ürünlerinde kullanılan bir yağ çeşididir. Yeni Zelanda’da yetişen Manuka bitkisinden Manuka Yağı elde edilmektedir. Manuka yağı içerisindeki bileşenler sayesinde cilde bir bariyer sağlar ve hijyenik kalmasına yardımcı olur.

Farmasi Genital Temizleme Serisi içerisinde Söğüt Kabuğu özü bulunmaktadır. Söğüt Kabuğu Özü, Söğüt ağacının kurutulmuş kabuğundan elde edilmektedir. Cildi nemlendirir ve temiz tutulmasına destek olur.

Farmasi İntimate Genital Yıkama Jeli dış bölgeyi temizlemeye yardımcı olurken, ph dengesini detekler. İçeriğindeki yatıştırıcı özler ve hoş kokusu sayesinde gün boyu devam eden bir tazelik sağlamaya yardımcı olur.

Farmasi Tüy Dökücü Krem ve Genital Temizleme, koruma ve bakım ürünlerini; Farmasi Dr. C. Tuna Genital (İntim) Yıkama Jeli için 1105013, Farmasi Dr. C. Tuna Genital (İntim) Temizleme Mendili için 1203003 kodunu kullanarak Farmasi sayfanızda bulunan ‘Hızlı Satın Al’ butonunu kullanarak alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı