Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Vegan

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Vegan Nedir?, Farmasi Vegan’mıdır?, Farmasi Vegan Belgesi yada Sertifikası Var mıdır?, Farmasi Vegan Kozmetik Şirketler Arasında Yer Alır mı?… gibi soruların, konuları bu yazımızda tüm detayları ile ele alacağız.

Farmasi Vegan; Yaşam biçimini hayvan kaynaklı gıdalar tüketmemekle ve tüketmeyi reddetmekle başlar. Bu bir yaşam tarzıdır. Farmasi şirketi, Farmasi ürün kullanıcılarının hassasiyetlerine saygı duyan, önemseyen ve bu yönde ürün üreten bir şirkettir.

Farmasi Vegan’mıdır?

Farmasi üretmiş olduğu, katalogda satışa sunmuş olduğu tüm ürünlerde ‘Vegan’ ürünlerdir. Hiç bir üründe hayvansal içerikler bulunmamaktadır. Tüm ürünlerde bu hassasiyeti göstermektedir.

Farmasi Vegan Belgesi Yada Sertifikası Varmı?

Elbette Farmasi’nin Vegan Sertifikası yani Vegan Belgesi var. Uluslararası sertifikalara sahip şirketler tarafından denetlemelere tabi tutularak, çok çeşitli araştırma ve incelemeler sonucu bu belge almaya hak kazanılmıştır. Bu denetlemeler periyodik olarak devam etmektedir.

Vegan Şirketler

Vegan kriterlerini uygulayan şirketlerin sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Farmasi’de bu şirketlerin arasına ktılmıştır. Bu kritere uymak için daha önce üretimde bulunan bazı ürünleri üretimden kaldırmıştır. Sürece harfiyen uymaktadır. Vegan şirketler arasında bulunmaktadır.

Günümüzde Vegan kriterlerine hassiyet gösteren kişi sayısı epeyce artmış bulunmaktadır. Farmasi bilindiği üzere hem kullanıcılarına, hem çevreye hemde hayvanlara, kısacası tüm canlılara ve Dünya’ya saygılı bir firmadır. Farmasi Vegan kriterlerini uygulamakta ve tüm kullanıcıların takdirini toplamaktadır.

Başa dön tuşu
Kapalı