Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi’de Sls Sles Varmı?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi herkesinde artık bildiği gibi ürünlerinde çevreye ve insan sağlığına zararlı hiçbir içeriğe izin vermemektedir. Farmasi üyelerinin ve Farmasi ürün kullanıcılarının zarar göreceği kimyasallara geçit vermemektedir.

Farmasi üyeleri ve Farmasi ürünlerinin kullanıcıları şunu çok iyi bilmelidir; Farmasi kurucusu Türk bilim adamı olan Dr. Cevdet Tuna ‘Altın Kuralları’ Dr. Cevdet Tuna hayatta iken de uygulanmaktaydı ve günümüzde de büyük bir titizlikle uygulanmaktadır. Tüm ürün grupları gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Farmasi ürünlerinde Sls maddesi kullanılmamaktadır. Şampuan, duş jeli, el sabunu gibi köpürme gerektiren ürünlerde Sles (Sodyum Laureth Sülfat) maddesi kullanılmaktadır. Sles maddesi mısırdan elde edilen %100 bitkisel bir ham maddedir. Sles maddesinin kullanılma nedeni; üründeki köpürmenin sıkı, yumuşak ve kolay durulanabilir olmasını sağlamaktadır.

Kullanılmakta olan Sles maddesi oranı Avrupa Standartlarının da altındadır. Sles maddesi bitkisel bir içerik olduğu için Helal Sertifikası ile ilgili bir sorun da teşkil etmemektedir.

Farmasi ürünlerinde insan sağlığına zararlı hiçbir katkı maddesi, ağır materyaller bulunmamaktadır.

Farmasi’de Sles ve Sls kullanımı hakkında daha güncel ve detaylı bilgi için lütfen sayfamızda bulunan iletişim formu yada whatapp aracılığı ile bize ulaşın ve tüm bilgileri size aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı