Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi’nin Diş Macunlarında Florür Var mı?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi‘de bir çok çeşit diş macunu bulunmaktadır. Bu diş macunları şunlardır; Aloe Veralı, Aloe Vera Misvaklı, 7 etkili, Çocuk diş macunu, Çay Ağacı Yağı katkılı Diş macunu, Neem köklü diş macunlarıdır.

Bu diş macunlarının sadece 7 etkili diş macunun da eser miktarda ‘Dünya Sağlık Örgütünün’ izin verdiği ölçüde bulunmaktadır. Diğer diş macunlarının hiçbirinde florür yoktur.

Bu üründe bulunmasının sebebi de; bazı diş doktorları özellikle hastanın ihtiyacına, rahatsızlığına göre florür’lü diş macunu önermekte. Bu sebepten dolayı Farmasi bu talebe karşılık vermek için üretmektedir.

Beyazlatıcı özellikli, koruma bakım özellikli, ağız içi yara giderici özellikli. Çocukların rahatsız olmadan kullanabileceği çocuklara özel çocuk diş macunu bulunmaktadır.

8 Yorum

    1. Merhabalar Farmasi ürünlerinde insan sağlığına ve çevreye zarar verecek hiçbir madde kullanılmamaktadır. Devlet kontrolünde ve ‘Fda’ izni çerçevesinde, Sertifikalar’ımızın uygun gördüğü gibi ürünlerimiz üretilmektedir. Farmasi ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı